لوگو شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم
515

گزارش مجمع عمومی عادی سالیانه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۰

گزارش مجمع عمومی عادی سالیانه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۰

گزارش مجمع

پیرو دعوت نامه منتشر شده در روزنامه اطلاعات در تاریخ 15/04/1401 با  موضوع دعوت از صاحبان سهام برای حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه 1400 ، جلسه مجمع شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم  در ساعت 13 روز سه شنبه  مورخ 28/04/1401  در محل مجموعه فرهنگی و ورزشی تلاش ، با حضور اکثریت 80.16 درصدی سهامداران و یا نمایندگان قانونی صاحبان سهام، اعضای هیئت مدیره، حسابرس مستقل و بازرس قانونی و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم تشکیل شد.

جلسه با انتخاب اعضای هیئت رییسه از بین سهامداران محترم رسمیت یافته ، سپس مهندس پیمان کنعان به عنوان مدیر عامل و به نمایندگی از اعضای هیئت مدیره گزارشی از فعالیت یکساله شرکت را در قالب گزارش فعالیت هیات مدیره ارائه نمود که مورد تقدیر و تشکر سهامداران قرار گرفت. در ادامه حسابرس و بازرس قانونی شرکت، گزارش خود و صورت های مالی شرکت را به سهامداران عرضه داشت. در پایان و با نظر سهامداران، ترازنامه و صورت های مالی و همچنین سود تقسیمی به ازای هر سهم 83 ریال و در مجموع    2.000.000 میلیون ریال تصویب گردید . لازم به ذکر است شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم در سال  مالی 1400 مبلغ 2.527.734 میلیون ریال را به عنوان سود خالص شناسایی نموده است.

همچنین اعضای هیئت مدیره انتخاب و مبلغ 4.000 میلیون ریال به عنوان پاداش ، روزنامه کثیر الانتشار اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی ، موسسه حسابرسی کوشا منش به عنوان بازرس و حسابرس قانونی  و سایر موارد مطرح شده در دستور جلسه تعیین ، انتخاب و تصویب گردید.

شما میتوانید نظر خود را در مورد این مطلب ثبت نمایید
نظرات سایر کاربران در مورد این مطلب
Mahampg.ir - Copyright © 2016 - All rights reserved