لوگو شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم
248

گفتگوی زنده و آنلاین مهندس کنعان با کارکنان نیروگاه جهرم در خصوص لزوم مشارکت در انتخابات

گفتگوی زنده و آنلاین مهندس کنعان با کارکنان نیروگاه جهرم در خصوص لزوم مشارکت در انتخابات

پیمان کنعان ، مدیر عامل نیروگاه جهرم در تماس تصویری امروز صبح با مدیران ، کارشناسان و کارکنان نیروگاه جهرم ضمن تبریک دهه کرامت به لزوم حضور مسئولانه و آگاهانه مجموعه کارکنان نیروگاه در انتخابات اشاره کرد و بیان داشت : وظیفه ما فقط تولید برق به عنوان زیرساخت توسعه کشور و نیاز همه مردم نیست بلکه باید نسبت به مملکت و سرزمین مان ، آینده و شرایط پیش رو و رسالت ملی و اجتماعی خود مسئولانه رفتار کنیم.

وی بیان داشت سال 1400 می تواند نقطه عطفی در تحولات اجتماعی ایران عزیزمان باشد و اگر همه ما به معنای واقعی در این اتفاق بزرگ مشارکت داشته باشیم برای کسانی که دوست ندارند جایگاه رفیع توسعه این مرز و بوم را ببینند پیام عزت و پیشرفت این سرزمین را به همراه خواهد داشت.

مهندس کنعان خطاب به کارکنان نیروگاه جهرم اظهار داشت : شما جز فرهیختگان و تاثیر گذاران در جامعه پیرامون خود هستید ، خانواده ، اقوام و اطرافیان به شما نگاه می کنند و رفتار ما باید بگونه ای باشد که رشد شخصیت اجتماعی و احساس مسئولیت مدنی را نشان دهد.

مدیر عامل نیروگاه جهرم انتخابات را عامل پویایی ، تثبیت و موثر بودن نقش مردم دانست و عنوان کرد : کشور ما دشمنان بسیاری در منطقه و دنیا دارد که میخواهند علاوه بر خاموش کردن چراغ دل و عقل ما ، چراغ خانه های ما را نیز خاموش کنند. از این روست که رهبر معظم انقلاب همواره بر حضور مردم در عرصه انتخابات و همچنین بر تولید و اقتصاد تاکید دارند.

وی همچنین افزود ، ملت ایران یک جناح واحد دارند و آن عزت و اقتدار ایران اسلامی است. این ملت که راهی جز پیشرفت ندارد در یک روز و طی چند ساعت تکلیف خود را انجام میدهد و بار سنگین مسئولیت را بر عهده منتخبی می گذارد که باید چهار سال به تکلیف خود در برابر این ملت عمل کند.

مهندس پیمان کنعان در پایان با اشاره به اینکه جان کلام من همان سخن رهبر انقلاب یعنی حضور حداکثری است پیشنهاد دادکه همکاران و خانواده های آنان به صورت هماهنگ و گروهی در روز 28 خرداد در انتخابات شرکت کنند  که این حضور جواب محکمی به دشمنان این ملت خواهد بود.

شما میتوانید نظر خود را در مورد این مطلب ثبت نمایید
نظرات سایر کاربران در مورد این مطلب
Mahampg.ir - Copyright © 2016 - All rights reserved